Stylový nábytek za přijatelné ceny

bezpečnostní skříně na šaty dlouhé

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Trezory -
vám poradí, jak vybírat Trezory. Vybírejte si Trezory podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
TREZORY NA ZBRANĚ -
Skříně a trezory na zbraně nabízíme v mnoha modifikacích co do počtu zbraní, použitými zámky a cenou. Tyto skříně jsou jednoplášťové a dvouplášťové, podle konkrétních požadavků na bezpečnost. Nařízení vlády č. 338/2002 Sb. upravuje technické požadavk
Dámská móda. Společenské šaty. -
Čekají na vás dámské bundy a kabáty, svetry, mikiny, kalhoty či sukně. Nechybí ani společenské šaty a další módní oblečení vhodné pro slavnostní příležitosti. Přece jen, čas od času je potřeba si někam vyrazit či se zúčastnit důležité akce.
Dlouhé dámské šaty
Dlouhé letní šaty s tenkou gumou v pase. Také vám přijde, že letošní léto, je tak proměnlivé jako aprílové počasí? Chvílí krásně svítí sluníčko, hned na to se zatáhne a hodně fouká…a tak jsme den co den stavěny před dilemata, co si do tohoto proměnli
Skříně -
Skříně mají ve škole mnoho využití a my nezapomínáme na žádné z Vašich potřeb. Nabízíme barevné dřevěné skříně do mateřské školy, družiny či herny a dřevěné skříně do školní třídy, učebny, ředitelny a kabinetu. Kovové skříně dodáváme do odborné učebn
TREZORY NA ZBRANĚ |www.trezor.shop Specialista na trezory ...
Vyznačují se oproti klasickým skříním na zbraně nekolikaplášťovou konstrukcí z ohnivzdornou izolací, která dokáže zabránit i slabému požáru a úroveň zabezpečení zbraní je srovnatelná s klasickými nábytkovými trezory v odpovídající bezpečnostní třídě.
Skříňky a věšáky |
Obal na oblek a dlouhé šaty Compactor Madison. I nepoužívané, ve skříni odložené sezónní oblečení je třeba dobře uložit a chránit před působením prachu nebo vlhkosti. Rozměry 60 × 137 cm, materiál netkaná textílie s potiskem.
Bezpečnostní prvky - záslepky, chrániče, pojistky
Vytvořte bezpečný prostor pro Vaše dítě pomocí bezpečnostních prvků jako jsou záslepky zásuvek, chrániče rohů, bezpečnostní pásy na nábytek a TV, zábrany na zajištění oken a dveří a mnoho dalších, které naleznete v naší nabídce.
Dámské sukně a šaty | To si VEMZU. To musím mít!
Knihovny, police aúložné skříně ... Hledáte elegantní sukni pro ženy do práce či sukni ležérního střihu na volný čas? Máme širokou nabídku v odlišných střizích, délkách, barvách či materiálech. Nebo raději sáhnete po originálních šatech? ... Světle r
Šaty | SANU BABU, spol. s r.o.
Zapomeňte na nudnou šeď a rozzařte celou ulici. S módou SANU BABU to bude hračka. Orientální šaty jsou nápadité, barevné, originální a hlavně skvěle padnou.Všechny kolekce jsou limitované, takže si můžete být jistá, že ve stejném už nikoho nepotkáte.